DIVAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIVAS

Женска кеч федерация
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 f0r Trish Stratusss

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
`SwEeT`BrUeNeTtE`dIwA

`SwEeT`BrUeNeTtE`dIwA


Брой мнения : 46
Join date : 27.02.2009
Age : 29

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 10:20 am

И на ринга излиза шампионката ни при жените Кандис Мишелллл
f0r Trish Stratusss I261431742_96002
Уха само и вижте хубава розава рокля.Но виж и и физиономията сигорно е ядосана
заради това че ще се играе мачъ за титлата И на турнира.Кандис се качва на ринга
взима един микрофон и казва:
f0r Trish Stratusss Bjcwu9
-И така тук съм,за да може един човек да ми
обясни нещо и този човек е Триш Стратъс
Е триш ела излез и ми обясно защо се нахули-публиката се смее
по най-нахалният начин в мачът ми срещи Тори Уилсон
И забележете дами и господа мачът е за титлата ми
f0r Trish Stratusss Raw0709070099
Върнете се в началото Go down
Billion_Dollar_Princess
Women's Champion
Women's Champion
Billion_Dollar_Princess


Брой мнения : 57
Join date : 27.02.2009

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:12 am

Im all grown up ....
Но какво е това? Та това е Стефани МакМеън главната мениджърка.Какво ли има да каже на Кандис?
f0r Trish Stratusss Normal_003~4
Тя се приближава към ринга с доста зъл поглед и влиза,като взема един микрофон.
-Е,Кандис имам добра новина за теб- На турнира няма да имаме Тройна Заплаха...Сега ще ти обясня една прооооостичка схема.Утре - ти ще заложиш твоята титла и ще се биеш - СРЕЩУ МЕН. Подготви се да изгубиш титлата си мила,но независимо от шампионката,утре ще има мач за Претендентка номер 1 на турнира- Триш срещу Тори Уилсън.Това е което имах да ти кажа госпожичке и това къде и кога ще залагаш титлата си го решаваме АЗ И МИШЕЛ.Стефани хвърля микрофона и поглежда злобно:
f0r Trish Stratusss Normal_001~3
Върнете се в началото Go down
^^Trish^^

^^Trish^^


Брой мнения : 38
Join date : 23.02.2009

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:19 am

На стената се показва Триш Стратъс и казва:
-Хах извинявай мила Канди ,но ти не си човека който ще казва кой срещу кого ище играе кога и къде нито пък аз.Така ,че Кан Стефани е много права ти ще загубиш титлата-след тези думи Триш се маха от екрана ,а Кан гледа като теле.
Върнете се в началото Go down
`SwEeT`BrUeNeTtE`dIwA

`SwEeT`BrUeNeTtE`dIwA


Брой мнения : 46
Join date : 27.02.2009
Age : 29

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:49 am

-Стеф...Стеф...Стеф,защо си мислиш че най-великата,виж сега това че си менъджърка не те прави по малко човек,ГОСПОЖИЧКЕ,така ако си мислиш че така лесно ще ти отстъпя титлата много жестоко се лъжеш...така че не ме интересува на каква длъжност си и ти също си дива така че тей като аз съм шампионка и смятам да остана такава доста дълго време така че мисля сега да изляза по магазините и нито ти нито някой друг ще ми попречи не се обиждаи но...по някога си доста жалка
Върнете се в началото Go down
Billion_Dollar_Princess
Women's Champion
Women's Champion
Billion_Dollar_Princess


Брой мнения : 57
Join date : 27.02.2009

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 11:54 am

-Хмм,Кан ще видим кой е жалкия утре скъпа.А това,че съм главен мениджър ми дава някои преференции,които скоро ще разбереш....или по-точно ще почувстваш.А и по всяко време мога с или без мач да ти ОТНЕМА така да се каже титличката...ДА ТИ Я ВЗЕМА ОТ РЪЧИЧКИТЕ.Така че бъди така добра да напуснеш ринга СЕГА и да се върнеш чак утре,когато отново ще го напуснеш след мача,но не ходейки,а лежейки на носилката в която ще те пратя.И така имам да кажа нещо на феновете в залата.Ще имате възможност да гласувате в официалния сайт на федерацията коя според вас ще бъде Шампионката При Жените...
Върнете се в началото Go down
`SwEeT`BrUeNeTtE`dIwA

`SwEeT`BrUeNeTtE`dIwA


Брой мнения : 46
Join date : 27.02.2009
Age : 29

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 12:01 pm

Кандис гледа Стефани сякаш още малко ще я убия с поглед слиза от ринга и вървви но
И накрая на рампата Кандис вдига титлата си
f0r Trish Stratusss CandiceMichellewithWomensTitle
Върнете се в началото Go down
Billion_Dollar_Princess
Women's Champion
Women's Champion
Billion_Dollar_Princess


Брой мнения : 57
Join date : 27.02.2009

f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 12:04 pm

Стефани се хили гадно и пуска микрофона,след което прави една от запазените си марки
f0r Trish Stratusss 015~39
Слиза от ринга и си тръгва като гледа уверено
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





f0r Trish Stratusss Empty
ПисанеЗаглавие: Re: f0r Trish Stratusss   f0r Trish Stratusss Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
f0r Trish Stratusss
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Trish vs. Michelle
» Trish's Locker Room
» Candice Michelle and Trish Stratus
» Mickie vs Trish Stratus [Women's Championchip]
» Лита vs Trish [претендентка за титлата при жените]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DIVAS :: Ring-
Идете на: