DIVAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DIVAS

Женска кеч федерация
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09

Go down 
АвторСъобщение
Billion_Dollar_Princess
Women's Champion
Women's Champion
Billion_Dollar_Princess


Брой мнения : 57
Join date : 27.02.2009

Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09 Empty
ПисанеЗаглавие: Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09   Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09 Icon_minitimeЧет Мар 05, 2009 10:17 am

Уоу,да това е тя! Чува се музиката на главната мениджърка на федерацията - Стефани МакМеън..."Принцесата на татко"
Ето я и нея.По-красива от всякога.
Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09 S037
Тя върви уверено по рампата и сега влиза на ринга
Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09 S069
Тя взема един микрофон и казва:
-Тук съм,за да анонсирам мачовете за утре,които се надявам да бъдат интересни.Дълго мислихме с Мишел и стигнахме до извода,че ще има 2 главни мача.Първият ще бъде мач със стълба,където титлата при жените ще бъде окачена горе,а до нея можеш да достигнеш САМО С ПОМОЩА НА СТЪЛБА! Стеф се усмихва....Сигурно се питате коя ли ще бъде опонентката на Кандис...Е,аз няма да ви държа в напрежение.АЗ!
Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09 S064
Следващия главен мач ще бъде за претендентка номер едно за Титлата При Жените.Мача ще е обикновен и ще се води до туш,дискфалификация или предаване.Триш Стратъс срещу Роза Мендез.
Дрегите мачове ще бъдат изненада....Благодаря!
Стефани хвърля микрофона и слиза от ринга с обичайната си надменна усмивка и тръгва към съблекалните...
Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09 S018
Върнете се в началото Go down
 
Анонс за мачовете утре /петък/ - 05,03,09
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DIVAS :: Raw Divas Show-
Идете на: